Soukromé akce

„Chcete strávit čas s přáteli netradičním způsobem? Vyměňte nákupní centra a restaurace za originální zábavu. Přijďte na kurz vaření Ola Kala připravený speciálně pro vás a vaše přátele.“

Soukromé oslavy v ateliéru Ola Kala jsou kombinací netradičního vyžití a kuchařských kurzů. Záleží jen na vás, jestli vyzkoušíte přípravu českých a mezinárodních specialit, nebo zorganizujete nezapomenutelnou rodinou oslavu. Soukromý kurz vaření vám zkrátka přizpůsobíme na míru.

Vaříte chutné a lákavé dobroty? Chcete se o jejich přípravu podělit se svými přáteli? Uspořádejte u nás svůj vlastní kurz vaření a staňte se šéfkuchaři večera. Ateliér Ola Kala vám poskytne profesionální zázemí světových kuchyní.

Žádné starosti, žádné přípravy. Nápoje a suroviny na vaření nakoupíme za vás. Vy a vaši přátelé se tak budete moci plně soustředit na atmosféru z neobvyklé zábavy. K dispozici vám bude veškeré vybavení našeho ateliéru, počítač s projektorem a nápoje v ceně kurzu (víno, minerálky, džusy, káva a několik druhů čajů).

Pošlete nám svou představu soukromé oslavy v ateliéru Ola Kala. Rádi vám sdělíme další informace.

Související odkazy: