Firemní vánoční večírek

PR agentura Quent

Milena Holoubková
výkonná ředitelka
PR agentura Quent

S Michalem Nikodemem a jeho studiem Ola Kala jsem se poprvé potkala, když jsme hledali nové prostory pro kurzy vaření, které organizujeme pro naše klienty. Stále mám v živé paměti první návštěvu kuchařského studia Ola Kala, kdy z rušné Korunní ulice člověk náhle vstoupí do úplně jiného světa. Za zády nechá uspěchané velkoměsto a vejde do útulné kuchyňky jako vystřižená odněkud z Provence. A nechybí ani levandule v oknech! Dalším překvapením bylo zjištění, že za vyřezávanými dřevěnými dvířky kuchyňského nábytku se schovávají poslední výkřiky kuchyňské techniky, takže zařízení jako horkovzdušná trouba, parní trouba nebo indukční ploténky jsou zde samozřejmostí.

Co by však znamenala sebedokonalejší kuchyně bez profesionálního a přátelského kuchaře. A tím Michal bezpochyby je! Kurzy s ním byla radost připravovat, protože je profesionál v každém ohledu. Jen jsem tak trochu záviděla účastníkům lekcí vaření dobrou zábavu, kterou si zde užívali.

A odtud už nebylo daleko k rozhodnutí, že pro naši agenturu zorganizujeme netradiční vánoční večírek v podobě kurzu vaření v kuchařském studiu Ola Kala pod Michalových vedením. A musím potvrdit, že rozhodnutí to bylo skvělé. Nejenže jsme prožili příjemný podvečer v uvolněné a pohodové atmosféře, ale navíc jsme si významně obohatili svůj kuchařský repertoár. A myslím, že správnost našeho rozhodnutí posléze potvrdily i naše rodiny, kterým jsme o vánočních svátcích servírovali sushi nebo kachní prsíčka – vždyť jejich příprava je tak snadná!

Milena Holoubková
výkonná ředitelka
PR agentura Quent

8.1.2008