Partneři

Úvodní strana / O NÁS / Partneři

valrhonaSpolečnost LE PATIO INTERNATIONAL s.r.o. je distributorem několika světových značek v oblasti gastronomie. Jde především o italskou kávu Illy, kterou do České republiky dováží již od roku 1999. V nabídce je dále čaj Ronnefeldt, ovocné speciality Pago, snídaňová káva Melitta, horké a ledové čokolády Monbana a kávovary La Spaziale, Nuova Simonelli, Francis Francis či Ascaso. Je také distrubutorem čokolády Valrhona, která  se zaměřuje na výrobu čokolády, cukrářských polotovarů a dalších potřeb pro cukráře. Důležitou součástí filozofie společnosti Valrhona je vytváření nových trendů a receptur, důraz je kladen i na vzdělávání zákazníků ve všech distributorských zemích pod hlavičkou École du Grand Chocolat (vzdělávací středisko pro cukráře), která byla založena v roce 1988 ve francouzském Tain l´Hermitage kde společnost Valrhona sídlí. V České republice společnost LE PATIO INTERTNATIONAL s.r.o. organizuje školení a vzdělávání cukrářů, které probíhají vždy se světoznámými cukráři.
www.espresso.cz

 

kenwoodV roce 1947 založil Kenneth Wood firmu The Kenwood Manufacturing Company, jež sídlila v jeho garáži ve Wokingu v Anglii. Vůbec první produkt KENWOOD, který byl kdy uveden na trh, byl topinkovač s obracením A100. V roce 1950 způsobil menší revoluci ve světě vaření, když vynalezl kuchyňského pomocníka KENWOOD Chef. Tento moderní pomocník byl vybaven jedinečným a neobvyklým systémem: měl čtyři motory, každý s různou rychlostí rotace, což umožňovalo připravovat nekonečné množství lahodných receptů v rekordním čase!Firma KENWOOD se velmi rychle stala odborníkem na zpracování potravin.
U toho však neskončila. Muži s vysokými standardy vynalézání novátorských a efektivních strojů nestačilo. Byl rozhodnut, že jeho zařízení na zpracování potravin musejí být nejen efektivní, ale také elegantní a trvanlivá, snadno použitelná a že se musejí dobře čistit. Jednoduchá filozofie, se kterou souhlasí všichni kuchaři na světě.
Na základě prokázaných výsledků Kenneth Wood věřil, že jeho produkty se budou prodávat samy. Díky ukázce dokonalosti do nejmenšího detailu spojené s vysokou technickou úrovní, která dělá z každodenního vaření radost, je rozhodnutí ke koupi snadné.
Tyto hodnoty vložil Kenneth Wood do svého týmu již v době vzniku firmy KENWOOD v roce 1947. Hodnoty, které se i nadále odrážejí v designu produktů KENWOOD. Produkty, které jsou stylové, ale přesto překračují trendy a módy, jež nemají dlouhého trvání, takže se mohou stát nadčasovou klasikou.
Inženýři KENWOOD, kteří jsou hybnou silou značky, navrhují produkty ztělesňující nejnovější technologie.
Novátorské návrhy spojují výkon a jednoduché použití. Od fáze návrhu po výrobu se vybírají materiály a povrchové úpravy té nejvyšší jakosti. To je zárukou robustních a spolehlivých produktů, které symbolizují dobré jméno firmy KENWOOD.
www.kenwood.cz

de dietrichDe Dietrich – značkové kuchyňské spotřebiče. Svět De Ditrich znamená více než tři století inovací pro umění užívat si každodenního života …
www.de-dietrich.cz

victorinoxVictorinox - Výborná švýcarská kvalita přináší novinku do českých kuchyní. Společnost Victorinox nabízí všem kuchařům, řezníkům i běžným spotřebitelům novou řadu kuchyňských nožů a nožířského vybavení…
www.victorinox.cz

arthur priceArthur Price of England -  je rodinná firma s více než 100 letou zkušeností s výrobou a prodejem příborů, nádobí a dárkových předmětů nejvyšší kvality. Náš rozsáhlý obchod s příbory představuje současné i klasické styly, které vyhoví každému vkusu a které jsou vhodné pro každý domov.
www.arthurprice.cz

mauviel 1830Mauviel 1830 - Nádobí pro ty nejnáročnější kuchaře. Takové jsou výrobky firmy Mauviel, jež sídlí v Villedieu-les-Poêles v Normandii. Nádobí firmy Mauviel je často oceňováno náročnými profesionálními kuchaři, ale nejen v pohostinství nachází své uplatnění. Výrobky firmy Mauviel jsou stále oblíbenější i mezi velmi náročnými „domácími“ kuchaři. Výroba Mauviel byla založena v roce 1830 a od té doby se její tajemství dědí z generace na generaci. Mauviel se neustále zabývá zdokonalováním technologií i výzkumem nových slitin. Jedině tak můžou být tyto kuchařské skvosty leadery v designu i technologii. Nádobí Mauviel je vyráběno převážně ze slitin nerezu hliníku a mědi.
www.thomasspoon.cz

wedgwoodWedgwood, nejlepší anglický výrobce porcelánu, je synonymem krásy, mistrovství a inovativnosti po téměř 250 let. Porcelánka byla založena v roce 1759 Josiahem Wedgwoodem, který je znám jako „otec anglických hrnčířů“. Wedgwood vytvořil zdobné černé čedičové nádobí tzv. "Black Balsta" a Jasper, díky kterému je firma stále známa stejně tak jako díky vylepšenému nádobí Quenn´s Ware v barvě slonové kosti.
www.wedgwood.cz