O našich kurzech vaření

„Kurzy vaření Ola Kala kombinují praktickou výuku se zážitky profesionální kuchyně. Naučíme vás připravovat speciality typické pro českou i mezinárodní kuchyni. Vybranou lekcí vás budou provázet naši zkušení lektoři. Díky unikátní atmosféře plné vaření a kulinářských experimentů si odneste mnoho zkušeností a zajímavých vzpomínek.“

Naše kurzy jsou určeny pro jednotlivce, páry i skupiny o maximální kapacitě 6–16 lidí dle náročnosti kurzu. Celý kurz můžeme také připravit exkluzivně jen pro vás a vaše přátele. Kurzy vaření tak mohou být dobrým nápadem na nevšední dárek. Rádi vás přivítáme i v rámci teambuildingových aktivit a firemních oslav.

Účast v kurzech není podmíněna předchozími zkušenostmi. Nemusíte si lámat hlavu ani se surovinami k vaření. Všechny nákupy obstaráme za vás, stejně jako nápoje pro vaše osvěžení.

Kurzy vaření Ola Kala pořádáme v nově zrekonstruovaném ateliéru vybaveném kuchyňskými spotřebiči a nádobím. V takto inspirujícím prostředí je vaření skutečný zážitek. Ateliér je vybaven devíti kompletně vybavenými pracovními stoly.

Ochutnávat připravené pokrmy budeme v průběhu celého kurzu. Vše, co uvaříte, si samozřejmě můžete odnést domů, a překvapit tak svoji rodinu a přátele. Většina kurzů trvá přibližně čtyři hodiny (pokud není uvedeno jinak).

Zaujaly vás naše kurzy vaření? Vyberte si svůj kulinářský zážitek z aktuální nabídky nebo se vydejte na fotografickou exkurzi ateliérem Ola Kala.

Všeobecné smluvní podmínky