KURZY PRO FIRMY

Úvodní strana / KURZY PRO FIRMY
 
Welcome drink
Vítáme vás!
 
Jste tady správně, jestli máte zájem o kurzy vaření s rodinnou firmou Ola Kala 😉.
Chcete se nás něco zeptat? Pište na petr@olakala.cz nebo volejte na 602 305 970.

 

VIDEO Z NAŠICH KURZŮ V OBOU STUDIÍCH JE ZDE 

VIDEO VÁNOČNÍ VAŘENÍ 2018 JE ZDE

 

STUDIO KORUNNÍ, praha 3 (PRO MAX. 16 LIDÍ)
 
OK1OK1 3OK1 2OK1 4OK1 5OK1 6OK1 7OK1 8OK1 9OK1 10
 
STUDIO PŘÍSTAVNÍ, praha 7 (PRO MAX 38 LIDÍ)
 
OK2 kurzyOK2 kurzy 2OK2 kurzy 5OK2 kurzy 9OK2 kurzy 8OK2 kurzy 13OK2 kurzy 10OK2 kurzy 7OK2 kurzy 12OK2 kurzy 3OK2 14OK2 13OK2 15OK2 vasekOK2 kurzy 11OK2 kurzy 6
 
 
Jsme první škola tohoto typu v ČR, letos je to 12 let, co jsme začali s kurzy vaření pro veřejnost. 
A právě jednotliví klienti, kteří si většinou kurz vaření či pečení za několik tisíc hradí sami, nás nutí na sobě stále pracovat. 
 
A my jim za to děkujeme. Právě našim klientům vděčíme za to, kam jsme se dostali. Máme bezvadné ohlasy, tisíce spokojených klientů a desítky nadšených firem, kteří k nám vloni přišli. To nás zavazuje, ale zároveň můžeme být pyšní na to, co jsme společně dokázali. Věříme, že kurz u nás je komplexní zážitek, od kultury komunikace, kvality surovin, bezprostřednosti lektorů, propracovanosti meníček, až třeba po široký výběr výborných vín, která jsou součástí "zážitku Ola Kala". A o to tu běží.
 
Proto si nás našla i firemní a privátní klientela, která se k nám často - a věříme že ráda - vrací. Kromě firem  se k nám chodí nevěsty loučit se svobodou, manželky objednávají manželům překvapení ke kulatinám a vytížení manažeři si u nás objednají vaření ve dvou nebo ve čtyřech. Pro zájemce můžeme naše prostory také pronajmout.
 
Když to shrneme, Ola Kala má tradici, klademe důraz na detail, kvalitní suroviny a máme jedny z nejlepších referencí na trhu.
 
V Ola Kala se vaří vždy ve dvojicích, takže každý vaří kompletní menu, což na trhu není u větších skupin obvyklé. Kmenové studio v Korunní ul. je pro max 16 lidí a nově otevřené studio v Přístavní ul. má kapacitu až 38 lidí, tzn. 19 vařících dvojic. V případě zájmu rádi přijedeme s kurzem také k vám do firmy či regionu. Na logistiku nenáročný sushi kurz je pro takový případ ideální téma. Můžeme ovšem také pronajmout prostor a přijet s plnohodnotným kurzem, kde se bude vařit stejně jako ve studiu. A co teprve grilování na vaší zahradě? 
 
Spolupracujeme s více než deseti lektory, kteří vedou své kurzy pro veřejnost i uzavřené skupiny. Některé kurzy je možno vést také v angličtině. 
 
V ceně, kterou vám nabídneme, bude vše. Suroviny a předvedení jejich zpracování, lektor a další 2+ lidé k dispozici podle velikosti skupiny, recepty, zapůjčené zástěry, nealko, neomezená konzumace francouzského vína - degustace cca 8 druhů podle chuti klientů, welcome sekt atp. 
 
Víc už nemá smysl povídat, zbytek chce zažít 😉.
 
A jestli vás zajímá menu, tak cokoli běžně nabízené veřejnosti můžeme nabídnout i firemním a privátním klientům.
 
FRANCOUZSKÁ KUCHYNĚ: Úvod do Francie, Kohout na víně, Moderní Francie, další menu v přípravě
ITALSKÁ KUCHYNĚ: Alfa Omega, Pizza, Pasta fresca, Italské ryby a mušle, Italské kuře, Rizoto a telecí, Ragú, Italské jehněčí, Sardinie
EXOTICKÁ KUCHYNĚ: Sushi, Thajsko I.+II., Vietnam, Libanon, Indie, Asijské fusion
KUCHYNĚ LATINSKÉ AMERIKY: Tex–Mex & Salsa Bar, Mexiko, Peru
MASA A BURGERY: Jihoamerická masa, Steak a vše ze svíčkové, Vepřový kotlet od A do Z, Burger a brownies
RYBY: Krevety a chobotnice, Mořské ryby, Losos a chřest
ČESKÁ KUCHYNĚ: M.D.Rettigová, Omáčky od základu, Domácí jídelníčky
OBJEVOVÁNÍ VÍNA SE SVĚTOVÝM SOMMELIEREM (víno a delikatesy): Techniky degustace, Tour de France, další
SLADKÉ: v případě zájmu můžeme nabídnout více než 10 druhů kurzů pečení.
 
Umíme zareagovat i na jiný požadavek a menu sestavit na míru, např. nakombinovat menu z více kurzů. Je to poměrně běžný požadavek klientů.
 
Kompletní přehled aktivních kurzů a detaily jednotlivých menu jsou zde: